Suurenna fonttiaPienennä fonttia
Eläkeliitto

Keski-Pohjanmaan piiri ry

Toimihenkilöt

Puheenjohtaja
Juhani Forslund
Akolantie 9
68100 Himanka
0400 748 580
juhani.forslund@kotinet.com
 

  • Toiminnanjohtaja
    Taina Alanko
    Halkokarintie 4
    67300 Kokkola
    050 3421 203
    keski-pohjanmaa[at]elakeliitto.fi
  •  

    Piirihallituksen jäsenet 2018

    NimiPaikkakuntaPuh.Sähköposti

    Juhani Forslund, Pj

    Himanka

    0400 748580

    juhani.forslund[at]kotinet.com

    Simo Venetjoki

    Halsua

    040 7472101

    simo.venetjoki[at]gmail.com

    Mauni Holma

    Kannus 044 5498713
    maurhol1[at]msn.com

    Terho Paavola

    Kaustinen

    040 1512891

    terho.paavola[at]gmail.com
    Heikki Haapala

    Kokkola

    040 5109521

    hjhaapala@luukku.com

    Antti Ruokoja

    Kälviä

    040 2011029

    antti.ruokoja[at]gmail.com

    Helen Marjatta Niemi

    Lestijärvi

    0407374360

    helenmarjatta[at]gmail.com
    Kaarina Niemi

    Lohtaja

    0503731793

     kaarina_44@hotmail.com

    Ritva Järvelä

    Perho

    0400 830422

    ritva.jarvela[at]kase.fi

    Martti Autio

    Pietarsaari

    040 5566322
    mm.autio@luukku.com

    Elli Kalliokoski

    Sievi

    050 3602561

    elli.kalliokoski@omanetti.fi

    Anneli Järvenoja

    Toholampi

    040 8290849
    anneli.jarvenoja@toholampi.fi
    Arja Videnoja

    Ullava

    0409648793

    arja.videnoja@gmail.com
    Pauli Väliverronen
    Veteli
    040 5964249

    pauliva[at]kase.fi

    Taina Alanko, toiminnanj.

    Kokkola

    050 3421203

    keski-pohjanmaa[at]elakeliitto.fi

    Keski-Pohjanmaan piirin liittovaltuutetut 6.6. alkaen

    Nimi1.varavaltuutettu2.varavaltuutettu
    I-alue
    Helena Tiala, Perho
    helana.tiala@pp.inet.fi
    Terho Paavola, Kaustinen
    terho.Paavola@gmail.com

    Sisko Hautamäki, Ullava annikki.sisko@gmail.com

    II-alue
    Pentti Silvennoinen, Pietarsaari pentti.silv@gmail.com
    Antti Ruokoja, Kälviä antti.ruokoja@gmail.com

    Kaarina Niemi, Lohtaja kaarina_44@hotmail.com

    III-alue
    Heikki Koivisto, Kannus heikki.koivisto@kotinet.com
    Oiva Kankaanpää, Sievi oiva.kankaanpaa@gmail.com Ritva Lappi, Lestijärvi ritva.lappi@gmail.com

    Eläkeliiton kunniajäsenemme

    NimiSähköpostiPaikkakunta

    Matti Koskela

    Kunniapuheenjohtaja

    Toholampi

    Pauli Känsäl, kunniajäsen pauli.kansala[at]kaustinen.fi Kaustinen

    Edustajamme Eläkeliiton liittohallituksessa

    NimiSähköpostiPuhelin
     Juhani Forslund
    juhani.forslund@kotinet.com
     0400748580